Zamazal Josef (vsetín 1899 - 1971 Brno)
Zatiší s černým džbánem, signováno vlevo nahoře Josef Zamazal, olej/plátno, 46 x 53 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |